Kamera zewnętrzna yoosee

Kamera zewnętrzna yoosee

Kamera zewnętrzna yoosee – wygląd i zastosowanie

Przedstawiana kamera zewnętrzna WiFi, jest uznawana za kamerę z wyższej półki.

Obudowa kamery jest cała metalowa, nóżka kamery jest osobno montowana i możemy ją montować na dwa sposoby.  Możemy przykręcić ją od dołu lub od góry co daje nam większe pole manewru mocowania kamery.
Ta kamera zewnętrzna sprzedawana na naszej stronie http://ozikam.pl/kamera_zewnętrzna jest już z kartą micro SD która zamontowana jest wewnątrz kamery.

kamera yoosee mocowaniekamera yoosee instalacja


Jak widać na powyższych zdjęciach kamera posiada bardzo funkcjonalną stopkę przykręcaną od dołu lub góry, dzięki czemu możemy kamerę mocować w różnych warunkach w zależności od wymagań.

kamera z trybem nocnymTryb nocny

Kamera zewnętrzna posiada 36 diód IR, co daje nam jeszcze lepszy obraz w nocy.

Oczywiście kamera posiada również czujnik zmierzchu – czyli automatycznie przełącza się w tryb dzień/noc.

Zasięg w nocy szacuje się na 20 metrów bez oświetlenia.

Połączenie kamery po kabluPołączenie kamery po WiFi oraz po kablu Kamerę możemy połączyć z routerem po WiFi, jak również po kablu RJ45. Jak widzimy na załączonym obrazku po prawej stronie mamy również przyciska reset/zmiany trybu, wejście zasilania oraz RJ45 Dane techniczne podane są na stronie naszego sklepu ozikam.pl/kamera zewnętrzna

Czy jest możliwość połączenia kamery zewnętrznej po POE?


Ze względu na częste pytania odnośnie poe, czy tak kamera zewnętrzna posiada taką opcję, postanowiłem opisać krótko taką możliwość.
Niestety typowego połączenia po poe ta kamera nie posiada, ale możemy to obejść w bardzo prosty sposób opisany tutaj-  Połączenie kamery po POE


Co otrzymamy w zestawie?


W zestawie otrzymamy gotową kamerę IP zewnętrzną z kartą 32 GB class 10 wraz z zasilaczem. Naszą pomoc w konfiguracji kamery jak również gwarancję zadowolenia

Możecie również pobrać instrukcję uruchomienia/konfiguracji kamery stąd – Instrukcja do kamery zewnętrznej

Wsparcie protokołu Onvif


Kamera posiada protokół onvif na porcie 5000, czyli będzie działać ze wszystkimi rejestratorami do kamer IP posiadający również obsługę tego protokołu.
Sam protokół Onvif jest swego rodzajem standardem, który został stworzony aby można było łączyć urządzenia różnych producentów kamer, rejestratorów.


Zdalny dostęp do kamery IP


Tak jak w przypadku kamery ip opisanej np. w tym artykule – kamera wewnętrzna tutaj również mamy możliwość podglądu na telefonie oraz komputerze.
Dostęp na komputerze mamy poprzez aplikację CMS Client dostępna do pobrania tutaj – Pobierz cms client
Poniżej przedstawiam podgląd z programu CMS na komputerze oraz z aplikacji yoosee na telefonie.

Podgląd zdalny z cms klientPodgląd zdalny z yoosee
Podsumowanie

Kamera dedykowana dla wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i jakość obrazu, zarówno w dzień jak również w nocy. Konfiguracja jest prosta i każdy kto potrafi zainstalować aplikację na telefon, poradzi sobie z konfiguracją kamery.

Zapraszam do komentowania

Komentarze

  1. maxim

    Wow Good camera

Leave a Reply