Kamera IP zewnętrzna Wifi CamHi- ozikam

Kamera IP zewnętrzna Wifi CamHi- ozikam

Kamera IP zewnętrzna Wifi CamHi- ozikam

Prezentowana kamera ip zewnętrzna służy do monitoringu zewnętrznego, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby można było ją zainstalować również wewnątrz. Kamera w całości zbudowana jest z solidnego metalu, jedynie pokrywa/daszek zrobiony jest z plastiku. Całość prezentuje się schludnie a zarazem profesjonalnie. Kamera posiada również sensor sony IMX323, dla tego obraz w jakości Full HD jest jeszcze lepszy.

kamera ip zewnętrzna bezprzewodowaKamera bezprzewodowa z zapisem na kartę

Prezentowana kamera ip zewnętrzna posiada slot na kartę microSD. Aby włożyć kartę do środka musielibyśmy rozkręcać przednie śruby oraz wyjąć z środka wnętrzności. Na szczęście nie musicie tego robić, Kupując kamerę zewnętrzną CamHi w naszym sklepie ozikam.pl, kartę macie już zamontowaną w kamerze.

kamera ip zewnętrzna chmuraPołączenie kamery IP z internetem

Jak połączyć kamerę IP z Wifi?

Kamerę możemy połączyć za pomocą telefonu jak również za pomocą komputera. Wszystkie aplikacje są darmowe i można pobrać z naszego serwera bądź też np. aplikację na telefon ze Sklepu Play-android.

Szybka instrukcja połączenia kamery po wifi:

  1. Pobierasz aplikację CamHI ze sklepu Play
  2. Włączasz kamerę do prądu, następnie wchodzisz na telefonie w ustawienia sieci WiFi i łączysz się z siecią WiFi kamery.
  3. Na telefonie wyłączasz dane sieci komórkowych
  4. Otwierasz aplikację CamHI i dodajesz kamerę naciskając na ,,Add Camera.”
  5. Aby wyszukać kamerę wybieramy ,,Search Camera From Lan”, następnie klikamy na znalezioną przez aplikację nazwę kamery.
  6. W następnym kroku zmieniamy nazwę z Camera na własną nazwę i zapisujemy w górnym prawym rogu.
  7. Aby połączyć kamerę z routerem po WiFi, wchodzimy w ustawienia kamery i wybieramy ,,WiFi Setting”, następnie klikamy na ,,Wi-Fi Manager” a na koniec wybieramy swoją sieć, wpisujemy do niej hasło i klikamy Apply.
  8. Kamera potrzebuje kilku-kilkunastu sekund aby połączyć się z routerem.
  9. Jeśli wszystko zrobisz poprawnie masz dostęp zdalny do kamery.

Wszystko opisane jest również w instrukcji którą przesyłamy na @ po zakupieniu kamery . Proszę pamiętać, że połączenie po kablu jest zawsze stabilniejsze niż połączenie po wifi.

Proszę pamiętać, że połączenie po kablu jest zawsze stabilniejsze niż połączenie po wifi.

Funkcjonalność Kamery IP

Opisywana kamera ip zewnętrzna ma bardzo dużo przydatnych funkcji. Jak już wiadomo kamera zapisuje pliki na karcie microSD, ale może również po wykryciu ruchu wysyłać pliki na e-mail oraz serwer FTP. W przypadku jeśli kamera została by skradziona, pliki z karty również przepadają. Serwer FTP lub wysyłanie plików na e-mail rozwiąże ten problem, trzeba tylko pamiętać aby kamera miała dostęp do internetu.

Podgląd zdalny plików na karcie – na telefonie, przez aplikację CamHi możemy przeglądać pliki z karty, jak również je pobierać

P2P podgląd bez stałego publicznego adresu IP

Opisywana kamera ip zewnętrzna jak również inne nasze kamery np. kamera zewnętrzna yoosee lub kamera wewnętrzna mają taką funkcję p2p. Dzięki temu nie jest wymagane publiczne IP, czy też przekierowanie portów. Nie musicie się martwić ani zatrudniać osoby techniczne do podłączanie tych kamer. Wystarczy znajomość instalacji oprogramowania na telefonie/komputerze, aby mieć dobry tani monitoring. Wiele osób zadawało mi pytania, czy kamera będzie działała na internecie od Orange, Play itp. Oczywiście nasze kamery będą działać u każdego operatora.

Podsumowanie

Prezentowaną kamerę IP zewnętrzną możecie zakupić w naszym sklepie internetowym ozikam.pl w wersji Full HD -> Kamera Full HD zewnętrzna

Myślę że dzięki dużej funkcjonalności, oraz bardzo dobrej jakości obrazu i samego wykonania, kamera zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Komentarze

Leave a Reply