Darmowa wysyłka

Nowe Produkty

Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty

Zestaw do monitoringu PoE

Teraz w łatwy sposób możesz samemu dobrać odpowiedni zestaw pod własne wymagania.
Poniżej kilka propozycji z linkami prowadzącymi do rejestratorów i pasujących do nich kamer
Do wyboru 2 Rejestratory PoE oraz 100% kompatybilne kamery również zasilane Po Poe, dodatkowo kamery posiadają zaawansowane funkcje wykrywania ludzi oraz wykrywanie twarz.Skonfiguruj zestaw

  1. Kamery PoE z funkcją humanoid oraz wykrywaniem twarzy
  2. Rejestratory kompatybilne z kamerami PoE oraz z możliwością zapisu wykrywania twarzy i śledzenia ludzi

Schemat połaczenia kamer poe z rejestratorem


Co daje nam Wykrywanie ludzi?

Otóż jeśli kamery posiadają taką funkcję, generują mniej fałszywych alarmów. Np. kamery posiadające tylko alarm po wykryciu ruchu ale nie posiadające funkcji wykrywania ludzi generują alarmy nawet jeśli poruszą się drzewa,liście a nawet jak pada deszcz. Nasze zestawy wyróżnia to że posiadają właśnie funkcje zapisu po detekcji ludzi i twarzy. Oczywiście te funkcje można zawsze wyłączyć i kamery będą reagować na każdy ruch.


Zestaw do Monitoringu z wykorzystaniem Switcha PoE

Dlaczego właśnie zestaw ze switchem?

Taki zestaw ma swoje plusy, rejestrator stawiamy obok TV/Monitora -nie chcemy aby przewody od kamer były podłączane bezpośrednio do rejestratora, żeby wyglądało wszystko schludnie? Możemy właśnie zastosować switch PoE który umieszczamy np w garażu, na strychu czy innym miejscu do którego będą prowadzone wszystkie przewody od kamer. Następnie od rejestratora potrzebujemy przeciągnąć kabel do rejestratora oraz do routera -( w przypadku jeśli chcemy mieć zdalny dostęp poprzez aplikację na telefonie czy też PC, jesli nie chcemy możemy pominąć skrętke do routera).

  1. Rejestrator Bez PoE 8ch
  2. Rejestrator Bez PoE 32 ch
  3. Switch PoE 8 ch - możliwość podłączenia 8 Kamer
  4. Switch PoE 16Ch - Możliwość podłączenia 16 kamer
  5. Kamery PoE z funkcją humanoid oraz wykrywaniem twarzy


Połaczenie ze switchem poe


Połaczenie kamer IP Bez PoE z rejestratorem

Na początek należy wyjaśnić czym różnią się kamery z PoE od kamer bez Poe.
Kamery PoE posiadają wewnątrz obudowy lub na samym kablu przetwornicę która obniża napięcie z 52v do 12v. Dlatego takie kamery można podłączać bezpośrednio do switcha lub rejestratora PoE bez dodatkowych zasilaczy. W przypadku kamer bez PoE musimy wykorzystać zasilacz 12v lub możemy również wykorzystać spliter który właśnie służy do obniżania napięcia z 52v do 12v.
Dodatkowo znaczącą różnicą jest fakt iż kamery bez PoE są bardziej zaawansowane, np. do naszych rejestratorów można podłączyć kamery z auto śledzeniem ludzi (tego typu kamery dodajemy do rejestratora po protokole Onvif) lub tańsze kamery tego samego producenta co nasz rejestrator


Podłączenie kamer IP bez PoE z wykorzystaniem splitera


schemat podłączenia kamer Bez PoE
Podłączenie kamery po spliterze